• 09127435207

بازرگانی آرامش با داشتن 5 سال فعالیت مستمر در حوزه خدمات تهیه مواد اولیه ، کالا و خدمات از کشور چین و فراهم نمودن تکنولوژی های روز و ارزان خط تولید ، همواره یار وفادار صنعت و تجارت کشور عزیزمان بوده است.

کشور چین با وجود تبلیغات منفی مبنی بر دارا بودن جنس های بی کیفیت یکی از بزرگترین صادر کنندگان به کشورهای اروپایی و آمریکایی است، لذا در کشور چین هرگونه کالا و خدمات با کیفیت و قیمت های مختلف یافت می شود. بنابراین نیاز و سلیقه مشتری تعیین کننده خواهد بود.

در سال های اخیر با وجود تحریم های ظالمانه باعث مسرت است که ما یاری گر صنعت کشور بوده ایم و چه بسا اول اگر لطف خدا و سپس قطعات مورد نیاز خطوط تولید اروپایی که به ناچار از چین وارد شدند نبود، خط تولیدهایی متوقف می شدند و یا اگر خطوط تولید ارزان چینی نبودند برخی کالاها تولید نمی شدند با عنایت خداوند و صرف نظر از سود مالی ما هم در این امر خیر سهیم بوده ایم. ما با یافتن برندها و منابع مختلف از محصولات چینی امکان مقایسه را به تجار می دهیم و با تحقیق در مورد تکنولوژی های بروز و همکاری با شرکت های دانش بنیان قدر قدرت چینی امکان بروز شدن و تکمیل خطوط تولید را برای صنعتگران مهیا می کنیم و یاران ما چه در چین و ایران همواره خود را در برابر مشتری مسئول و متعهد می دانند تا مشتری با آرامش خیال تجارت کند.